Bringázz a munkába! (Bam!)

Hogy lettem bringás? Nem tudom, egyszerűen megtörtént!

Az eddigi legmeghatóbb történetet szeretnénk most megosztani Veletek. Zsolt története olyan, melyet már sokunk átélt, akár szóról szóra. Legtöbbünk nem bringásnak született, hanem az évek során alakult át két kerekű imádóvá. Aztán valahogy úgy maradt és elkezdte “terjeszteni az igét”, ahogy Zsolt is írja. Igyekszünk mindenkit megfertőzni a környezetünkben 🙂 Köszönjük Zsolt, hogy a szívünkből […] Tovább

Mert csapatban tekerni nemcsak jobb, de vidámabb is!

Nóra kis távval és “kis” kerékpárral kezdte, ma pedig már a Balaton-kört tervezgeti. Ilyen egy szép fejlődés. Ez az ő története.   Az én bringás történetem   A Bringázz a munkába! kampányról egy kollégámtól hallottam, aki meg is hívott a csapatába 2010 őszén. Ettől az alkalomtól kezdve mindig részt vettem az aktuális kampányban. Azelőtt csak […] Tovább

Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!